Květen 2009

Richie > nová fotka na Facebooku

31. května 2009 v 21:01 | Trang.US5 |  Richie Stringini
zdroj:http://izzygallegos-us5.blog.cz/

Richie v autě

31. května 2009 v 9:34 | Trang.US5 |  Richie Stringini
Vince [Hessen Support] - - Photo 9 of 0Vince [Hessen Support] - - Photo 20 of 0
zdroj:http://tus5.blog.cz/, http://izzygallegos-us5.blog.cz/

Jayův vzkaz - "Pravda"

30. května 2009 v 12:12 | Trang.US5 |  Jay
Někteří lidé se nás pokoušeli prolomit dolů, ale oni neví co US5 chystají. Někteří lidé mluví pravdu, pravda je nevyhnutelná a ta brzo vyjde najevo. Někteří lidé budou vypadat jako hlupáci, jakmile uvidí 5 kluků zpátky na vrcholu, brzy...velmi brzy. --- Překlad: MarKy=* zdroj: http://izzygallegos-us5.blog.cz/

Richie napsal na fórum

30. května 2009 v 12:11 | Trang.US5 |  Richie Stringini
Hey Hey HEY!! Chtěl jsem udělat krátké video a dát ho na YouTube nebo tak něco a říct vám aktuální informace o tom co se děje, ale můj blbej počítač není zvyklý nahrávat jakékoliv videa... Můj bratr Bobby a já jsme to zkoušeli 3 dny, ale nešlo nám to nahrát. Takže to je důvod proč píšu teď. Anyhoo jsem doma v Wheatonu a byla to úžasná pauza.
Vím, že to byla dlouhá přestávka, ale bylo pro všechny důležité vrátit se domů a na nějaký čas si odpočinout, protože poslední 4 roky jsme byli non-stop na cestách pouze s přestávkou 2-4 týdnů jednou za rok. Takže jsem byl dlouho doma s mými přáteli a rodinou. Bylo to úžasné. Mluvil jsem s kluky každý týden, abychom zůstali v kontaktu abychom udělali maximum pro US5. Nemáte ponětí jak jsem READY (připravený) a MY jsme připravený znova pracovat, vrátit se do Evropy a začít natáčet naší novou TV Show.
Je tááááák moc práce u US5 a já myslím, že by jsme měli podniknout velké kroky v tomto roce. V poslední době mi chyběl Jay, Iz-man a Cayce a hlavně vy všichni a tak jsem sledoval všechny videa na YouTube o US5. Je užasné vidět jak moc nás podporujete a dáváte nám lásku Opravdu požehnáváte kapelu a jsem vám navždy vděční i s mýma klukama (Jayem, Izzym, Caycem). Jsou to moji bratři a já je miluju.... Hodně jsme si prošli a jsme stále tady jste tu vy.
Sedím tady v počítačové místnosti v mém pyžamu a dojídam sušenky Oreos a ze zadního nádvoří mi sem vane čerstvý a teplý vítr. Takhle 100% voní léto... Čerstvě posekaná tráva a sousedky děti křičí a běhaj okolo, LOL. V každém případě, nebude dlouho trvat než se zase všichni uvidíme, neztratíme vaší důvěru. US5 pro život! Jo, jenom malá aktualizace v mém životě! Budou se mi klubat kachny! Crazy, že? Už jsem je měl předtím a teď to je mám znova. Mám inkubátor a objednal jsem si 12 malých kachních vajec. Je to nejúžasnější věc, dívat se jak se líhnou a pak se o ně starat. Dobře, odjel jsem na pozdní oběd s kamarádkou Kitty a Johnem a dostal jsem rozteklý čokoládový dort...MŇAM!
No, chybíte mi všichni a já se nemůžu dočkat až rozjedeme show a to bude tak brzo, že budete valit oči.
Moc vás všechny miluju a jste v mých modlidbách, opatrujte se a užijte si počasí...

Love you all
God Bless, Richie
------
překlad: MaRky=* & Móňa
zdroj: http://izzygallegos-us5.blog.cz/

Vince > Laguna Beach - part 2 & 3

30. května 2009 v 12:11 | Trang.US5 |  Vincent Tomas

zdroj: http://izzygallegos-us5.blog.cz/

Casting na nového člena!

29. května 2009 v 17:42 | Trang.US5 |  NEWS
US5 casting - svět čeká na tebe. Nahrávky na nové album US5 jsou skoro hotové - Jay, Richie, Izzy a Cayce stojí na startovní čáře, aby mohli prezentovat očekávaný longplayer v Americe. Se svou vlastní reality šou. Všechny oči jsou obráceny na US5, jak to v USA rozjedou a všechno to přenesou kamery. A před tím než se album objeví v Německu, budou samozřejmě ještě jedno velké setkání fans s US5. Spousta novinek pro fans, ale tohle je ta největší: US5 HLEDAJÍ PŘES CASTING NOVÉHO PÁTÉHO ČLENA jako náhradu za Vinceho!! Máš schopnosti na světovou star? Máš hlas, umíš tancovat a máš záři, která všechny okouzlí? Tak tohle je šance tvého života. Exklusivně tady na CmyC jsou svoláváni všechny talenty, aby se mohli ucházet. Protože části pátého člena na novém albu stále chybí. Jak busou přesně castingy vypadat, vám sdělíme tady později. Hledáni budou mezinárodní
umělci a celé to bude světové. Takže řekněte všem rychle tuto zprávu, které znáte. Jedno jestli s Německa, Francie, Španělska, Anglie, USA nebo ze zbytku světa - to, co platí, je talent, hlas, tanec, síla osobnosti a anglické znalosti. To je TA šance na mezinárodní hudební kariéru, tady se staneš světovou star. A s CmyC je to všechno tady. US5 už jsou na tebe nažhavení.
Všechna další info najdeš již brzy na CmyC-casting

zdroj: http://us555/, http://us5-sexy-hot-boys.blog.cz/

B3 > Too Much Heaven

29. května 2009 v 17:41 | Trang.US5 |  Videa
zdroj: http://us5-sexy-hot-boys.blog.cz/, http://us555.blog.cz/

2 videa z House Party!

29. května 2009 v 14:42 | Trang.US5 |  Vincent Tomas

zdroj:http://us5-richie-4ever.blog.cz/

Vince Tomas > ''Rhythm Heaven''

28. května 2009 v 16:00 | Misha |  Vincent Tomas
zdroj: http://tus5.blog.cz/, http://us5-cool-boys.blog.cz/

Izzyho zpráva

28. května 2009 v 15:59 | Trang.US5 |  Izzy
Izzy napsal novou zprávu na svojí oficiální stránku ;)


překlad: Ila
zdroj: http://izzygallegos-us5.blog.cz/, http://us5-cool-boys.blog.cz/